…NIECODZIENNIK SATYRYCZNO-PROWOKUJĄCY
Oglądasz tylko te filmy, które nadesłał Prazone_Orzechy
Miniaturka MTV
Wygrana Islandii w hicie grupy eliminacyjnej do mundialu 2018!
Jednym z hitów eliminacji do mundialu 2018 w Rosji był mecz Islandia-Chorwacja. Ostatecznie wygrali "wikingowie" którzy w ostatnich minutach strzeli bramkę na 1-0!
okejki 2 · 6 lat temu
Sensacyjny wynik Andory w piłce nożnej!
Podczas eliminacji do mundialu 2018 w Rosji doszło do sensacji. Tzw. dostarczyciel punktów Andora wygrała z o wiele wyżej notowanymi Węgrami 1-0. Było to pierwsze zwycięstwo Andory od 13 lat!
6 lat temu
Niesamowite ostatnie 15 minut w meczu Szkocja-Anglia!
Eliminacje do mundialu 2018 w Rosji trwają w najlepsze. Lider grupy Anglia mierzyła się na wyjeździe ze Szkocją. W ciągu ostatnich 15 minut padły aż 3 gole!
okejki 3 · 6 lat temu
Zdrowe dziewczyny ćwiczą na siłowni!
Kolejne nagranie Gabby Scheyen. Wraz z przyjaciółką pokazują bojowniczką jak ćwiczyć aby osiągnąć zamierzone efekty.
6 lat temu
Gabby Scheyen i jej seksowne kostiumy kąpielowe!
Kolejne nagranie sympatycznej Gabby Scheyen. Tym razem pokazuje się w seksownych kostiumach kąpielowych. Zdrowa dziewczyna z niej!
6 lat temu
Gabby Scheyen i jej przymierzanie ciuchów
Wśród ładnych youtuberek nastała moda na pokazywanie swoich najlepszych ciuchów. Jedna z nich to Gabby Scheyen, sympatyczna, ładna sportsmenka. Radzę oglądać od 6:36!
6 lat temu
Kabaret Hrabi - Różne Typy Tancerzy
Znany kabaret ze znaną nam Joanna Kołaczkowską w roli głównej, przedstawia typy tancerzy którzy zawsze się trafiają na imprezach, weselach i potańcówkach. Bojowniczki zgadzają się z tym?
6 lat temu
Niesamowite gole w meczu el. MŚ 2017 Szwecja vs Francja!
Jeden z hitów kolejnej kolejki eliminacji do mistrzostw świata 2017, czyli mecz między Szwecją a Francją, zakończył się zwycięstwem gospodarzy 2-1. Po prostu coś niespotykanego. Dzięki tej bramce Szwecja wyprzedziła Francję w tabeli grupy A. Do końca eliminacji obu drużynom pozostały 4 mecze do rozegrania.
okejki 133 · 43 711x · komentarze 24 · 6 lat temu
Darude feat. Robert Makłowicz - Dźwigstorm!
Znany nam kucharz został zaproszony gościnnie do wykonania "belle fantastico" wokalu dla Darudeeee E E E E E E!